Men’s Fours

YearLead Second Third Skip Club 
 2018Peter Manning Phil Manning M Rodan Bruce Manning Moora 
 2017G Stewart A Shaddick M Johnston A Crabbe Gnowangerup 
 2016B AndrijichK StrahanA GrundyE O’Sullivan Toodyay
 2015H Gayfer C Crombie S Sloan M Szczecinski Corrigin 
 2014B CriddleT WilliamsonJ CukelaM GrigsbyGeraldton 
 2013 B WatsonT CabassiJ FewsterS FewsterGingin 
 2012 G HallidayD MellingG PrestonE DoddWonthella 
 2011H Gayfer C CrombieS SloanM SzczecinskiCorrigin
 2010R Quinn R Scarlett T Wilkins M Crameri Cunderdin 
 2009R Quinn T Wilkins B Calthorpe M Crameri Cunderdin 
 2008J Taylor M Ford C Morgan K Robartson Geraldton 
 2007W Jones D Hudson R Couper K Pickering Dowerin 
 2006B Young J Komene R Lockyer A Crabbe Kondinin 
 2005J Robertson M Hulland M Bennett L Mancini Middleton Beach 
 2004J Lewis C Cross C Mildwaters K Stuart Geraldton 
 2003R Lewis L Dowdell J Rowe P Groves Emu Point 
 2002S Parkin S Welsh C Cowan W Tudor Narembeen 
 2001Bill Jones B Jones K Vaughan B Rogers Yunderup 
 2000L Dowdell R Bergin C Fleay K Doncon Wickepin 
 1999G Blacklock A Grieves C Yates A Andrews Waroona 
 1998L Dowdell R Bergin C Fleay K Doncon Wickepin 
 1997B Attwood C Kirkpatrick W Gorges M Scott Donnybrook 
 1996PM Manning L Armstrong G Gill PS Manning Moora 
 1995J Francisco C Cross S Boylan J Criddle Geraldton 
 1994B Butcher J Hollins J McElroyT Edwards Collie 
 1993R Berg J Andrews J Budd R North Mandurah 
 1992C Lang R Bergin J Avery K Doncon Wickepin 
 1991P Evans G Martinson G Whyatt R Carter Bunbury 
 1990J Higgins R Townsend J Robertson D Silvester Mt Barker Golf 
 1989T Nasuti R Williams K Robartson C Funazzi Boulder 
 1988M Hayes G Smith R Henderson A Tucker Eaton 
 1987G Nelson G Turner B McGuckin R Hall Eaton 
 1986D Watson J Black J Hoyle I Lines Bunbury 
 1985No competition 
 1984M Anderson P Evans S Wallace G Cartledge Bunbury 
 1983D Mulcahy R Shields J Couper G McCormack Trayning 
 1982B Harris A Moore W Grafton B Parker Northam 
 1981M Dawe N Fenner A Della M Bandy Mandurah 
 1980B Wilkins R Wilkins M Lock C Yates Mandurah 
 1979T Trent B Taylor J Weir G Mitchell Mt Barker Golf 
 1978P Houghton B Lewin R Robinson C Yates Composite 
 1977R Brennan F Cullinane B Mortimer M Shehan Meckering 
 1976R Knapton E Kirkby C McKenzie A Bailey Bunbury 
 1975P Lee R Weston B Pascoe R Little Merredin 
 1974No competition 
 1973F Jenkins R Knapton A Scott J McDonald Balingup 
 1972S Martinson G Buswell C Martinson J Stapleton Bunbury 
 1971W Bairstow M Scullard K Dudek V McIntyre Dumbleyung 
 1970J Stapleton T Glendinning W Ellis A Bailey Bunbury 
 1969K Dudek M Scullard P WIlliams V McIntyre Dumbleyung 
 1968J Currie W Riley K Buller R Buller Bruce Rock 
 1967A Jones P Houghton D Gaston R Taylor Waroona 
 1966C Smith J Mullins N Matthews W Grafton Northam 
 1965F Butterfield L Crouch B Baldwin J Cobby Katanning 
 1964N Jenkins E Strudwick J McDonald A Bailey Balingup 
 1963No competition 
 1962N Jenkins E Strudwick J McDonald A Bailey Balingup 
 1961C Weaver D Rigoll L Weaver R Bremner Beverley 
 1960K Mitchell T Pryor E Savage W Andrews Geraldton 
 1959J O’Donnell J Sullivan W Frank W Morgan Kalgoorlie 
 1958C Cooper J WIlliams C Vinnicombe I Mackin Narrogin 
 1957N Jenkins J McDonald D Scott A Bailey Balingup 
 1956F Packham A Frearson C Sweeting G York Tammin 
 1955M Seia J McDonald D Scott A Bailey Balingup 
 1954W Ludgate A White R Ellson J Pickersgill Busselton 
 1953L Peers V Clarke R Palmer R Castenelle Harvey 
 1952No competition 
 1951V Treloar J Stephens T Sharp W Mawby Boulder 
 1950P Stott C Wood A Davie L Hastie Composite 
 1949W Stewart A Henley R James W Matthews Northam 
 1948R Hitchcock J Williams F Chidlow A Way Northam 
 1947 W Ludgate J Clinton F Shaw W Collett Busselton 
 1946W Stewart C Hatswell W Beer W MatthewsNortham 
 1945F Baseden T Atkinson T McPherson J Rogers Northam 
 1944W Stewart W Beer W Matthews T Harrison Northam 
 1943W Stewart W Beer W Matthews T Harrison Northam 
 1942No competition 
 1941 D Adamson G Wood A Palandri P Ryan Busselton 
 1940F Scott M Crowd H Jones J Smith Bridgetown 
 1939J Herbert F Davey R Ellson J Thomas Geraldton 
 1938N Scott H Rutherford R MacPherson J Rogers Northam 
 1937R MacPherson J Swinhoe H Rutherford J Rogers Northam 
 1936No competition 
 1935V King L Shocker G Clayden H Littler Kalgoorlie 
 1934F Miller G Christmass J McGowan J Moore Northam 
 1933J Currie L Chapman J Hancock A Wheat Geraldton 
 1932A Bessell W Andrews D Elias H Stapledon Collie 
 1931R Clack V King L Shocker G Clayden Kalgoorlie 
 1930P LyonG CoxonR McPhersonJ MooreNortham
 1929I LeyP Cameron J Clayton A Thorn York 
 1928A McManus D Adamson H Naismith G Diprose Beverley