Men’s Pairs

 YearLead SkipClub 
 2018J Eaton J Criddle Geraldton 
 2017V Wellstead K HeberleGnowangerup 
 2016E DoddG HallidayWonthella
 2015D JollyG JonesDalwallinu 
 2014W Maher C Greenham Koorda 
 2013T Anderson G Skalko Merredin 
 2012D McQuadeJ CriddleGeraldton 
 2011S BeckwithM SimpsonGingin 
 2010E Dodd H Slawinski Wonthella 
 2009T MelotteS BettridgeKalgoorlie
 2008T WilkinsM CrameriCunderdin 
 2007 S McCann S Nock Composite 
 2006 J Fewster D Von Horn Gingin 
 2005J ThomasN StevensGuilderton 
 2004D Jackson D French Yarloop 
 2003 K Robartson C Morgan Geraldton 
 2002M CrameriP HarrisCunderdin 
 2001J Criddle B Carroll Denison 
 2000P Harris J Kennedy Boulder 
 1999K White J Bajic Karratha 
 1998H PettitM StuartBusselton 
 1997A Lee H Edwards Dumbleyung 
 1996P Caffell R Thompson Tammin 
 1995C FleayK DonconWickepin 
 1994S MackinG CaffellTammin 
 1993G ButtonG CaffellTammin 
 1992S Boylan D Robertson Geraldton 
 1991P EvansG WhyattBunbury 
 1990S O’Neill G Blight Moora 
 1989J Budd M Kelly Mandurah 
 1988 V McIntyre K Bairstow Dumbleyung 
 1987K Gardiner H Smith Kojonup 
 1986A Haythornwaite L Davis Brookton 
 1985No competition 
 1984N Fenner M Bandy Mandurah 
 1983W Matthews A White Corrigin 
 1982C Smith N Holtfreter Northam 
 1981V McLennan D Wright Kellerberrin 
 1980N Fenner M Bandy Mandurah 
 1979M Willoughby J O’Brien Dampier 
 1978J Caffell T Mackin Tammin 
 1977A Smith K Clarke Goomalling 
 1976A Smith K Clarke Goomalling 
 1975B Harris W Grafton Northam 
 1974No competition 
 1973R Russelll L Weaver Denmark 
 1972A Curnow H Cook Bruce Rock 
 1971L Ryan J McDonald Balingup 
 1970J Stapleton A Bailey Bunbury 
 1969G Smith C McKenzie Bunbury 
 1968W Jenkins A Bailey Bunbury 
 1967C Brimson C Carter Mandurah 
 1966D Scott J McDonald Balingup 
 1965A Wilkins A Rogers Tammin 
 1964G Bulich V Hall Narrogin 
 1963No competition 
 1962J Funazzi J Mitchell Boulder 
 1961N MatthewsW GraftonNortham
 1960A E SmithR Boucher Merredin Railways 
 1959A E Smith R Boucher Merredin Railways 
 1958W T Waller P D Ryan Busselton 
 1957J McDonald A Bailey Balingup 
 1956N Matthews E W Matthews Cunderdin 
 1955 V Langdon R Bignell Katanning 
 1954R T Ashworth E Luscombe Wagin 
 1953W T Waller P D Ryan Busselton 
 1952No competition 
 1951W Mawby T Sharp Boulder 
 1950G Wishart J Whiteman Kalgoorlie 
 1949H Rutherford H Littler Kalgoorlie 
 1948G Cross B TyrIe Collie 
 1947E Robertson A A Bailey Narrogin 
 1946W Stewart W Matthews Northam 
 1945G McKernon H Rutherford Kalgoorlie 
 1944C Brown F Watson Kalgoorlie 
 1943E Pearce A M Zinnecker Bridgetown 
 1942No competition 
 1941J J Hennigan G Halton Kalgoorlie 
 1940F A Palandri P D Ryan Busselton 
 1939F Hatton D G Adamson Busselton 
 1938F A Palandri P D Ryan Busselton 
 1937R Smith J Hennigan Kalgoorlie 
 1936No competition 
 1935J Nicholls W Ellery Narrogin 
 1934S Fidge P Bignell Busselton 
 1933E Townsend J Ashworth Narrogin 
 1932H C Stubbs A Foster Geraldton 
 1931H Littler F Stephens Boulder 
 1930G Cherry D Gray Collie 
 1929H S Naismith J Diprose Beverley 
 1928H S Naismith J Diprose Beverley