Women’s Fours

Year Lead Second Third Skip Club 
 2018L Burgin C Dawson K Gaglia K Scott Busselton 
 2017J Gmeiner G Manderson P George P Huckson Meadow Springs 
 2016J Rogalski P Currie J LindsayR DunnDudley Park
 2015J Rogalski P Currie J Lindsay R Dunn Dudley Park 
 2014J Adam F Sudilowski K Hill L Poletti Geraldton 
 2013J Connelly K Poultney N Forbes N Abe Corrigin 
 2012J Watson K Fewster N Keeffe K Gobbart Gingin 
 2011J Watson K Fewster N Keeffe K Gobbart Gingin 
 2010S Hisert H Davis B Whittington M McGrath Brookton 
 2009K Sewell J Dean J Morgan V Mahony Halls Head 
 2008B Diepeveen K Fewster N Keeffe K Gobbart Gingin
 2007P Salmon P Jolly L Martinson J Hall Eaton 
 2006J O’Brien L Haines S Payne B Scott Capel 
 2005G Teakle K Simkin B Bonser K Burton Northampton 
 2004P Cant J Lindsay P Currie R Dunn Dudley Park 
 2003P Cant J Lindsay P Currie R Dunn Dudley Park 
 2002P Cant J Lindsay P Currie R Dunn Dudley Park 
 2001G Wilson A Williamson G Teakle K Burton Northampton 
 2000G Flint J England L Hunt M White Halls Head 
 1999D Costello M Savickis B Turner B Payne Capel 
 1998D O’Leary J Watson I Anderson P Walker Dudley Park 
 1997N Follington S Cross V Robartson L Poletti Geraldton 
 1996I Arndt E Durbridge D Jones N Western Merredin 
 1995S Drew J Wallace D Robertson N Gray Gingin 
 1994R Cousins B Sadler K Metcalf M Fowler Wongan Hills 
 1993No competition 
 1992E Martin D Jones N Western J Smith Composite 
 1991M McCormack B Cooper N Keeffe N Anderson Composite 
 1990No competition 
 1989No competition 
 1988B Riseborough J Hams J Cobby E Quartermaine Katanning 
 1987T Robertson J Gelmi B Payne B Turner Capel 
 1986S Blake Y Tovey L Penn J Ilich Denison 
 1985No competition 
 1984J Bailey M Wright P Hastie B Ennis Eaton 
 1983Z Dudek G Pearce P Roberts J Mott Dumbleyung 
 1982A Bentley P North N Baker D Smallacombe Mandurah 
 1981No competition 
 1980H Wills C Simmons O Cykle E Watson Bunbury 
 1979P Hammond F Dillon M Stodhard L Baird Mt Barker 
 1978F Campbell B Meyers J Harrison D Benn Kojonup 
 1977N Brimson T Taylor F McCamish V Budd Mandurah 
 1976J Edmonds D Newby M Fitzpatrick M Wooning Composite 
 1975L Millward N Constantine P Challinger V Robartson Geraldton 
 1974L Millward N Constantine P Challinger V Robartson Geraldton 
 1973J Stone L Dunn N Beckwith M Wright Geraldton 
 1972J Ackley R Haddleton P Hall M Hunter Albany 
 1971D Hodges L Jolly J Firkin V Dayman Nungarin 
 1970V Thornton-Smith E Parker N Finey M Lefroy Mandurah 
 1969No competition 
 1968L Ganfield G Fenton B Moffat E Rowe Bunbury 
 1967B Fairclough A Klap K Burns T Reed Moora 
 1966B Moulton G Faithful R Pascoe W Cox Bridgetown 
 1965H Inglis T Harris M Semmens J Kohlagen Busselton 
 1964H Inglis T Harris M Semmens J Kohlagen Busselton 
 1963No competition 
 1962Crabb Gee Smith E Rowe Bunbury 
 1961Squire Campbell Brierly D Manuel Mukinbudin 
 1960McManus Halliday Barbetti Clyde Bunbury 
 1959E Chadwick B Crouch G Elliot D Berryman Busselton 
 1958B Moulton W Cox Ruck G Faithful Bridgetown 
 1957No competition 
 1956Dawson Harris Smith Drabble Northam 
 1955Herron Larson Bunker McCormack Albany 
 1954Purslowe Harrison Smith Clements Northam 
 1953M Elder Collins Dawson Kings Northam 
 1952No competition 
 1951Mawby Sharp Carratti Parker Boulder 
 1950No results available 
 1949M Elder Rewell Smith Kings Northam 
 1948Crowd B Moulton Pearce Zinneker Bridgetown 
 1947M Elder B Wiltshire R Neill D Orr Northam