Women’s Fours

Year  Lead  Second  Third  Skip  Club 
2020 Not held (COVID-19)      
 2019 E Wilson G Barry J Winter D Mott Dunsborough
 2018 L Burgin  C Dawson  K Gaglia  K Scott  Busselton 
 2017 J Gmeiner  G Manderson  P George  P Huckson  Meadow Springs 
 2016 J Rogalski  P Currie  J Lindsay R Dunn Dudley Park
 2015 J Rogalski  P Currie  J Lindsay  R Dunn  Dudley Park 
 2014 J Adam  F Sudilowski  K Hill  L Poletti  Geraldton 
 2013 J Connelly  K Poultney  N Forbes  N Abe  Corrigin 
 2012 J Watson  K Fewster  N Keeffe  K Gobbart  Gingin 
 2011 J Watson  K Fewster  N Keeffe  K Gobbart  Gingin 
 2010 S Hisert  H Davis  B Whittington  M McGrath  Brookton 
 2009 K Sewell  J Dean  J Morgan  V Mahony  Halls Head 
 2008 B Diepeveen  K Fewster  N Keeffe  K Gobbart  Gingin
 2007 P Salmon  P Jolly  L Martinson  J Hall  Eaton 
 2006 J O’Brien  L Haines  S Payne  B Scott  Capel 
 2005 G Teakle  K Simkin  B Bonser  K Burton  Northampton 
 2004 P Cant  J Lindsay  P Currie  R Dunn  Dudley Park 
 2003 P Cant  J Lindsay  P Currie  R Dunn  Dudley Park 
 2002 P Cant  J Lindsay  P Currie  R Dunn  Dudley Park 
 2001 G Wilson  A Williamson  G Teakle  K Burton  Northampton 
 2000 G Flint  J England  L Hunt  M White  Halls Head 
 1999 D Costello  M Savickis  B Turner  B Payne  Capel 
 1998 D O’Leary  J Watson  I Anderson  P Walker  Dudley Park 
 1997 N Follington  S Cross  V Robartson  L Poletti  Geraldton 
 1996 I Arndt  E Durbridge  D Jones  N Western  Merredin 
 1995 S Drew  J Wallace  D Robertson  N Gray  Gingin 
 1994 R Cousins  B Sadler  K Metcalf  M Fowler  Wongan Hills 
 1993 No competition         
 1992 E Martin  D Jones  N Western  J Smith  Composite 
 1991 M McCormack  B Cooper  N Keeffe  N Anderson  Composite 
 1990 No competition         
 1989 No competition         
 1988 B Riseborough  J Hams  J Cobby  E Quartermaine  Katanning 
 1987 T Robertson  J Gelmi  B Payne  B Turner  Capel 
 1986 S Blake  Y Tovey  L Penn  J Ilich  Denison 
 1985 No competition         
 1984 J Bailey  M Wright  P Hastie  B Ennis  Eaton 
 1983 Z Dudek  G Pearce  P Roberts  J Mott  Dumbleyung 
 1982 A Bentley  P North  N Baker  D Smallacombe  Mandurah 
 1981 No competition         
 1980 H Wills  C Simmons  O Cykle  E Watson  Bunbury 
 1979 P Hammond  F Dillon  M Stodhard  L Baird  Mt Barker 
 1978 F Campbell  B Meyers  J Harrison  D Benn  Kojonup 
 1977 N Brimson  T Taylor  F McCamish  V Budd  Mandurah 
 1976 J Edmonds  D Newby  M Fitzpatrick  M Wooning  Composite 
 1975 L Millward  N Constantine  P Challinger  V Robartson  Geraldton 
 1974 L Millward  N Constantine  P Challinger  V Robartson  Geraldton 
 1973 J Stone  L Dunn  N Beckwith  M Wright  Geraldton 
 1972 J Ackley  R Haddleton  P Hall  M Hunter  Albany 
 1971 D Hodges  L Jolly  J Firkin  V Dayman  Nungarin 
 1970 V Thornton-Smith  E Parker  N Finey  M Lefroy  Mandurah 
 1969 No competition         
 1968 L Ganfield  G Fenton  B Moffat  E Rowe  Bunbury 
 1967 B Fairclough  A Klap  K Burns  T Reed  Moora 
 1966 B Moulton  G Faithful  R Pascoe  W Cox  Bridgetown 
 1965 H Inglis  T Harris  M Semmens  J Kohlagen  Busselton 
 1964 H Inglis  T Harris  M Semmens  J Kohlagen  Busselton 
 1963 No competition         
 1962 Crabb  Gee  Smith  E Rowe  Bunbury 
 1961 Squire  Campbell  Brierly  D Manuel  Mukinbudin 
 1960 McManus  Halliday  Barbetti  Clyde  Bunbury 
 1959 E Chadwick  B Crouch  G Elliot  D Berryman  Busselton 
 1958 B Moulton  W Cox  Ruck  G Faithful  Bridgetown 
 1957 No competition         
 1956 Dawson  Harris  Smith  Drabble  Northam 
 1955 Herron  Larson  Bunker  McCormack  Albany 
 1954 Purslowe  Harrison  Smith  Clements  Northam 
 1953 M Elder  Collins  Dawson  Kings  Northam 
 1952 No competition         
 1951 Mawby  Sharp  Carratti  Parker  Boulder 
 1950 No results available         
 1949 M Elder  Rewell  Smith  Kings  Northam 
 1948 Crowd  B Moulton  Pearce  Zinneker  Bridgetown 
 1947 M Elder  B Wiltshire  R Neill  D Orr  Northam